Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Mısır ve Suriye Halkı İçin 1001 Mübin Okuması Başlatılmıştır.

T

Teknik Admin

Guest
Mısır ve suriyede katliama maruz kalan silahsız sivil halkın bu sıkıntılarından kurtularak huzura erişebişlmeleri için 1001 mübin okuması başlatılmıştır. Sayın ulvi hocaların bize öğrettiği 1001 mübin okumasının başlangıç duası bugün sayın salih hoca kardeşimiz tarafından yapılacaktır. Gündüz saatlerinden itibaren okunacak 1oo1 mübin duasını ise sayın zümrüt üyelerimize paylaştıracaktır. 1001 Mübin okuması bittikten sonra sayın ulvi hocaların bize öğrettiği son duası bizler tarafından yapılacaktır.
Bize düşen Hz. İbrahim için su taşıyan karınca misali üstümüze düşen mücadeleye manen destek olmak ve elimizden geleni yapmaktır.

Fecir

Onbaşı
Allah razı olsun. Üzerime düşen ne ise yapmaya hazırım hocam,
Rabbim yar ve yardımcıları olsun her nerede zulme ugrayan bir müslüman var ise.

Sitemizde daha öncede zümrüt hocamız tarafından paylaşılmıştı.İnşaAllah Zümrüt hocamız en kısa zamanda paylaşım yapar.

hanne

Uzman Çavuş
Allah razı olsun hocam .. bizlerde kardeşlerimizin mücadelelerine dualarımızla destek verebiliyorsak ne mutlu bizlere Allah yar ve yardımları olsun..Rabbim sıkıntılardan kurtarsın ve selamete çıkarsın bütün zulme maruz kalan kardeşlerimizi...

100 mübin duası alıyorum ..

zümrüt

Uzman Onbaşı
allah razı olsun cumann yuzu suyu hurmetıne bu aksam namazındam sonra okuyaln ınşaallah herkeq 100 tane okuyacak

elvin

Çavuş
100 tane okudum inşALLAH..rabbim yar ve yardımcıları olsun akan kan dursun inşALLAH..

hanne

Uzman Çavuş
Mısır ve suriyede katliama maruz kalan silahsız sivil halkın bu sıkıntılarından kurtularak huzura erişebişlmeleri için başlatılan 1001 mübin duamız bitmiştir ..Rabbim kabul etsin mısır ve suriye halkını selamete çıkarsın inşaAllah...

kardeşlerimizin sıkıntıları için duaları ile destek veren kardeşlerimizden de Rabbim razı olsun inşAllah....

Son düzenleme:
Üst Alt