Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Muhammed Bekir ( Nurkul Hoca )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Kimse yazmamış ben yazayım nurkul yani Muhammed Bekir Hoca kardeşimiz huy, karakter, cesaret olarak dünyada benzerine rastlanamayacak bir kardeşimizdir. Sahte şeyh ve gavslara benzemez. Allah katında nazının geçtiğine inanan dangalaklar karşısında şeyhleri ve şıhları ile birlikte rezil olmaya mahkumdurlar Allah'ın İzni İle.
Manevi dünyada pek çok şey nurkul hoca kardeşimizden sorulur. O izin vermezse pek çok şey olmaz.
Nurkul Hoca kardeşimiz değeri bilinmesi gereken bir hazine bitmeyen bir okyanus ve ummandır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nurkul Hoca Adam Gibi Adamdır ALLAH Işığından bizi mahrum etmesin

hanne

Uzman Çavuş
aminn ....Rab'bim başımızdan sizi ve nurkul hocamızı eksik etmesin gerçekten değeri bilinmesi gereken nadide insanlarsınız Rab'bim bizlere de sizlerin değerinizi bilmeyi nasip etsin..sizleri anlatmaya kelimeler yetmez sadece sizleri canı gönülden çok sevdigimizi bilmenizi isterim ..Rab'bime şükürler olsun ki en zor günlerimizde yolumuzu sizlerle kesiştirdi bizler için yaptığınız bütün güzellikler için Rab'bim razı olsun daima dualarımızdasınız hocam.
şunu da belirtmek isterim ki nurkul hocamın ilmine ve adamlığına ancak maşaAllah denir başka diyecek söz yoktur..

Fecir

Onbaşı
Amin. Kıymetliler kıymetlisi hocam, Ne de güzel anlatmışsınız Nurkul hocamı. Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin. Dost kardeşimin de dediği gibi Adam gibi adamdır, sözünün eridir benim Can Hocam.
İlim konusuna gelince, sizin sözünüz tek referanstır, ispatları ise gören gözler için yeter de artar bile çok şükür.
Rabbim sizlere layık olabilmeyi nasip etsin... Amin.

elvin

Çavuş
Kimse yazmamış ben yazayım nurkul yani Muhammed Bekir Hoca kardeşimiz huy, karakter, cesaret olarak dünyada benzerine rastlanamayacak bir kardeşimizdir. Sahte şeyh ve gavslara benzemez. Allah katında nazının geçtiğine inanan dangalaklar karşısında şeyhleri ve şıhları ile birlikte rezil olmaya mahkumdurlar Allah'ın İzni İle.
Manevi dünyada pek çok şey nurkul hoca kardeşimizden sorulur. O izin vermezse pek çok şey olmaz.
Nurkul HGoca kardeşimiz değeri bilinmesi gereken bir hazine bitmeyen bir okyanus ve ummandır.

hocam ağzınıza sağlık ne güzel anlatmışınız maşaAllah..Rab'bim bizlere Nurkul hocamızın ve sizin degerinizi bilmeyi ve bu hazinedeki güzelliklerden istifade etmeyi nasip etsin..muhteşem insanlarsınız gerçekten yürekten seviliyorsunuz iyiki sizleri tanımışız hayatımızda sizler kadar dürüst özü sözü bir gerçek ilmi ve insanlığı olan kişiler tanımadık bulunmaz paha biçilmez nadide kişilersiniz..Allah razı olsun.

Sayın nurkul hoca bizimde gördüğümüz sözünün eri, dürüst ve mert insanlardan birisi. İlmi hakkında konuşmaya bile gerek yok, ilmi dağ gibi ortadadır. Görememek kör olmak gerekir. Zaten sayın ulvi hocaların ilmini eleştirmek için sadece akılsız olmak gerekir.

polathoca

Uzman Onbaşı
Nurkul HGoca kardeşimiz değeri bilinmesi gereken bir hazine bitmeyen bir okyanus ve ummandır.
allah ondan razı olsun.amın.

Üst Alt