Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Muhteşem Felaket Kötü Yüzyıl Dizisi (Ulvi Hocadan Alıntı)

Yeni bir dizi çıkmış Osmanlı Hakıkında zannedersemde adı muhteşem felaket kötü yüzyıl dizisimi neymiş

Bu dizide takva sahibi Osmanlı Sultanları avrupalı bazı krallar gibi gösterilmeye çalışılmış

Dizi resmen dallası geçmiş, atası hain ve sütü bozuk olanlar Osmanlıyı 'da ataları gibi asaletsiz zannetmiş, ve saçma sapan bir dizi çevirmiş

İki üç tenede sanatçı geçinen şerefsiz guya diziye yapılan eleştirilere cevap verir olmuş

Dizide ne yokki , zina, dansöz oynatma, boynuz aynı diziyi çevirenlerin atalarındaki domuzluğun hepsi diziye yansımış,

bakın bu dizinin senaristi olan veledi zina ve içinde oynayan zavallılar, Osmanlıya aklınız sıra sanat adı altında hakaret etmeyi bırakın

İşte binlerce yıl içimizde yaşayan zavallıların asla insan olamayacağının hain ve nankör olduğunun ispatı bu dizi

Bakın bu dizinin senaristi veledi zina ve oynayan zavallılar, sizlere öyle bir muhteşem hayat yazarım Dualarla, doğduğunuza doğacağınıza pişman olursunuz

Ha bu arada herkeste görür, zaten son zamanda göz onünde bulunmayan sanal kahramanlar çıkıyordu aklı sıra insanlara korkmamayı öğretmeye çalışıyorlardı

Ama hayatları batıyor , göz önünde o0lmadıkları için kimse bilmiyordu

Sizler göz önünde insanlarsınız böylece insanlar dediklerimizin ne kadar doğru olduğunu görmüş olurlar

ya adam olun Osmanlıyı karalamayı ve kötülemeyi bırakın yada ben sizleri layık olduğunuz hayvan ahırı gibi hayata mahkum eder, ömür boyu insanların gözü önünde o hakaretlerinizi size yedirir ve tadtırırım

Tabi bu sadece Dualarla olur, onun harici zahiri bir hareket ve benzeri hiç birşey olmaz

Çünkü bizler Dualarımıza güveniriz

Şeriatla Yönetilen ve kadının saçının telinin görülmesi bile yasak olan Osmanlıda dansöz oynatmak

Bunu diyebilmek için mal olmak gerekir zavallılar

Sizin Atalarınız p.ç ve sütü bozuk olabilir ama bizlerin ataları Asla böyle değil

Ulvi Hoca / 2011

Üst Alt