Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Nurkul Hocamdan Görevlisiz Manevi Tedavi Eğitimi

Nurkul Hocamdan Görevlisiz Manevi Tedavi Eğitimi

nurkul
Selamun Aleykum

zümrüt
a.s h.geldiniz hocam

kct89
aleykum selam

nurkul
zümrüt kardeşim hoşbulduk sende hoşgeldin

zümrüt
hoşbulduk hocam allah razı olsun
hocam bir sorum olacaktı izin verirseniz

nurkul
sor kardeşim Estağfirullah

zümrüt
hocam mehdi a.s gelecekmi

zümrüt
birde mehdi a.s öldümü yaşıyormu ve kabir azabı varmı

nurkul
Allah Razı Olsun kardeşim
Mehdi Hazretleri gelecek
şu an yaşamıyor
ne zamanki İlmi İsmet Kullanıcıları yeryüzünden çekilir
o zaman Mehdi Hazretleri yeryüzünü şereflendirecek demektir
zümrüt kardeşim

zümrüt
yani vefat edipmi göğe yükseldi

nurkul
yahudilerin armegedon projeleri var hayır ne alaka. Mehdi Hazretleri Gelmiş Olsaydı yeryüzünde tek devlet olurdu bunu sana kim söyledi vefat etti diye

zümrüt
imam hatip hocası bugün resmen sınıf 2ye bölündü birde mehdi a.s gelmeyecek diyor ve kıyamet ansızın olacak kabir azabı yok

Fecir
Selamun Aleyküm

nurkul
bunlar yahudi oyunları İslam'ı sulandırmaya ve ciddiyetini kaybettirmeye çalışıyorlar

onuryalcin
Aleyküm selam

zümrüt
efendimizi vesile etmeyin

zümrüt
direk allaha dua edin

Fecir
Can hocam sefalar getirdiniz

nurkul
Aleykum Selam Fecir kardeşim hoşgeldin

nurkul
Allah Razı Olsun Fecir kardeşim

nurkul
zümrüt kardeşim direk Allah'a Dua edin yahudi mantığıdır

zümrüt
tarikat şeyhlerine de inanmayın dedi bende sana sorayım dedim can hocam

nurkul
Senki bir an bile Efendimiz'i aklından çıkar yaşadığın İslam İslam olmaz

zümrüt
ozman onlar niye üzeyir peygamberi üstün tutyorlar

nurkul
tarikat şeyhlerinin yüzde doksan beşine inanmayın kardeşim

zümrüt
bende öyle biliyorum

nurkul
çünki cinnidirler gördünüz h. kerrar eşşeğini ne kadar yalan söyledi ne kadar yalana iftiraya battı İslam'da yalan varmı. Hala utanmadan İslam'dan bahsediyor

zümrüt
gördük bulanık fikirli

nurkul
şeytanların eşşeği olmuş işte semerini giyiyor başka birşey değil ama 20 senelik tarikat ehli ve şeyh vekili peki şeyhi bulanık fikirli bir insana niye vekillik veriyor

nurkul
kardeşim İslam olması gerektiği şekilde Peygamberimiz'le Tamamlanmıştır ve Dininiz bugün tamam oldu denilmiştir. Ondan sonra Dine ilavede bulunmaya çalışanlar sadece hatadadır Peygamberimiz eksik Tebliğ Etmedi İslam'ı

zümrüt
gerçekte şeyhinin haberi varmı acaba yoksa kendini mi yapıyor bilinmez

nurkul
zümrüt kardeşim şeyhi hakikaten Evliya ise haberi olması lazım

zümrüt
evet o sonuç çıkıyor

nurkul
yada ben Evliya değilim demesi lazım şeyhini cezalandırdım artık kerametleri yok o kadar

zümrüt
elinize sağlık

nurkul
burnuınun dibindeki insanlar bile rahatsız oldu bu işler ben evliyayım gavsım kutubum demekle olmuyor Ey nefsini ilah edinmiş insan diyor onlarki namazları suratlarına çarpılacaktır deniyor

Fecir
Ve ne yazık ki can hocam imam hatiplerden başladılar bulandırmaya, fitne sokmaya... Bu nereye kadar gidecek

nurkul
Fecir kardeşim biz demiştik Mehdi Efendimiz geldiğinde 40.000 şeyhi idam edicek diye herkes akıbetini hazırlıyor işte

nurkul
Atatürkün tarikatlara karşı niye haklı olduğunu canlı canlı yaşadınız gördünüz işlerine gelmediğinde hırıstiyandan daha aşağılık ve adi olduklarını ihanet edebilmek için yalana iftiraya ve şerefsizlerle birlik olmaya gittiklerini
gerektiğinde namus kavramını bile hiçe sayarak domuz olduklarını
yahudi bayrağını başlarında taşıdıklarını ben olsam bende kaldırıdım tarikatları Atatürk haklı bu kadar rezil insanlar Hakiki olanlar müstesna

zümrüt
hocam sitelerinde konu açmışlar atatürkle ilgili gökççe hanım da onlara muhalafet etmiş

nurkul
Gökççeyi ben en baştan uyarmıştım kalbini düzelt diye anlamadı yoksa ulvi hoca düşmanı olursun demiştim gökççe eşşek kalbini düzeltmedi benlik sahibi olmaya devam etti benlik sahiplerinin yanına yahudistana gitti yahudi bayrağının altında toplandı kafası çalışsaydı bizim ne olursa olsun doğruluğumuzdan taviz vermediğimi anlardı

zümrüt
haklısınız hocam

nurkul
Gökçeye aklı sıra bakım yapabiliyor diye yalakalık yapıyorlar eminim o Atatürk konusu gökççe muhalefet edince uzamamıştır kapatmışlardır

zümrüt
kapanmış hocam

nurkul
Çünkü tek eşşekleri ellerinden kaçar o kadar zavallılarki düşman olduklarına dost olan gökççeye muhtaçlar

zümrüt
kendilerini rezil ettiler

nurkul
Atatürke düşmanlar ama Atatürkü seven gökççeye muhtaçlar kaybetmeyi göze alamıyorlar
Gökççede o kadar ahmaki kendine muhtaçlar diye yalakalık yapanların kendi fikirlerine ters düşen fikirlerine hizmet ediyor biri eşşek arayan diğeri gönüllü eşşek olan

zümrüt
dedesini unuttun hocam güya ben demişmki dedenden allah razı olsun

nurkul
ama farkına varmaları gereken gökççedeki bakım alındı dedesimi eşşeğin önde gideni maneviyat sırlarından bir haber olanı ama gökççenin gördüğü dedesi

zümrüt
ölmüş adama niye teşekkür edeyim haydar eşeğide şehnuru kabul etmişti

nurkul
zümrüt kardeşim onlar kendi benlikleri uğruna kendi kendilerini kör ettiler Gökçe Pir Abdulkadir Geylani ile görüştürüldü gökççe ihanet etti sence gökççe iflah olurmu artık gökççe kendi eliyle kendi rezilliğini hazırladı

nurkul
şeyhnuru ancak katmerli eşşek kabul ederdi kim diye bekliyorduk bizim haydar eşşeği çıktı
hala haydarın rabbini bekliyorum çeçenistana bile gittim haydarın bu eşşek taptığında iş yok.zümrüt kardeşim herkes layık olduğu yere gitti boşverin hepsini adam yerine koyduğunuza bile değmez.bizim yanımızdayken evliya gibiydiler gittiler şerefsizlerin yanında sahtekar oldular

zümrüt
allah razı olsun hocam

nurkul
herkes layık olduğu şekilde yönetilir herkes layıkını buldu

zümrüt
hocam sizinle konuşmak ferahlattı beni

Fecir
Hocam gecen gün bir kardeşimizin abisine bakım yaptım Manevi sıkıntılarıyla siz hocalarım sayesinde vesile olabildim cok şükür Saglık problemi icin hadimim sizin ya da ulvi hocamın bakıminin gerektigini soyledi

nurkul
sağlık problemi neydi kardeşim

Fecir
Bes yeşında bir zaturre sebebiyle yataga mahkum kalmış Yıllardırda bu durumdaymış Yürüyemiyor

nurkul
Fecir kardeşim İnşaAllah yürür ama Allah Bilir

Fecir
Amenna

minik_kalpler_
selamun aleykum herkese

kct89
aleykum selam

nurkul
Fecir kardeşim hazırmısın İnşaAllah

Fecir
Evet hocam

nurkul
Fecir kardeşim önüne minik kalpler kardeşimiz gelir gördünmü Hatem kardeşimizede söylersiniz minik kalpler kardeşimizle ilgilenecek emanetimizdir görebildinmi Fecir kardeşim geldimi önüne

Fecir
Hadimim geldigini söylüyor

nurkul
Fecirkardeşim minik kalpler kardeşimizin yanına birkaç kişi daha gelir gördünmü

Fecir
Yedi kisi

nurkul
hadimin onları sorgulasın minik kalpler kardeşimize niye kötü davranıyorlar

Fecir
Okuma ile gelmişler hocam

nurkul
hımmm Fecir kardeşim hadime söyle tüm okumaları bozup ruhlardan onları ayırsın

Fecir
Hocam okumaları bozup ruhları ayırdı

nurkul
bir daha olursa hayat onlara kötü davranır

nurkul
Fecir kardeşim minik kalpler kardeşimizin ayağında nasıda varmış kardeşim hadime sorarmısın nasırları yok etmeye gücü yetermi şimdi yoksa ilgili başka görevlimi lazım

Fecir
Hayir hocam yetmiyormuş

nurkul
daha bitmedsi minik kalpler kardeşim
minik kalpler şu an nasırlarıdan dolayı ağrı varmı ayağında

minik_kalpler_
var abim ama eskiye gore bırı azaldı

nurkul
minik kalpler kardeşim bak ağrısı tamamen bittimi nasırlarına bak İnşaAllah yok olmaya başladımı

minik_kalpler_
biraz var

nurkul
Fecir kardeşim söyle hadimine hemen ağrıyı yok etsin İnşaAllah nasırlarıda gücü yettiğince

minik_kalpler_
agrı azaldı

nurkul
nurkul hocam istiyor de aslında görevliye gerek yok ama ayıp olmasın onlarada yazık

ipek
maşaAllah hocam

Fecir
MaşaAllah hocam

nurkul
Allah Razı Olsun kardeşlerim hepimize MaşaAllah

nurkul
görevliler nasıl hayra hizmet ettirilir ve şifada nasıl kullanılır diye örnek olarak gösterdiklerimizden dolayı bazı kafası çalışmayan ahmaklar yani h. kerrar gibiler bizi görevliye mahkum sanmışlar.en güçlü görevli sadece bir hiçtir.sonrada akılları sıra meleklerden görevli edinmeye kalkmışlar bize rakip olmaya kalkmışlar bende örnek olarak sufli niyetli insanlar nasıl hayra hizmet ettiriliri açığa çıkardım sufli niyetli işnsanların niyetlerinden kaynaklanan bozuklukları açığa çıkattırarak tabiki manevi olarak ulvi ile sufli arasındaki farkı insanların görmesine vesile oldum buda suflinin hayra hizmetidir çünki sufli niyetliyi bilirsen ulvi niyetliyi tanırsın bundan dolayı h kerrar ve ekibine teşekkür ediyorum tam aradığım sufli oldular

Fecir
Rabbim ilminizi ziyade etsin hocam

nurkul
minik kalpler kardeşim ağrı tamamen kayboldumu bas üzerine

minik_kalpler_
evet cok şukur Allah razı olsun

nurkul
fecir kardeşim sana ve hatem kardeşimize
görevlisiz tedaviyi öğreteceğiz yakında haberiniz olsun
İnşaAllah aslında hatem kardeş az bişey biliyor ama yetersiz

nurkul
üzerinde yürü gez hopla zıpla kardeşim artık ağrı olmaması gerekiyor İnşaAllah

Fecir
Allah razı olsun hocam

nurkul
Amin hepimizden kardeşim

kct89
maşaallah hocam

nurkul
Kct kardeşim burdamısın sıkıntılarını anlat kardeşim şimdi

kct89
hocam ıste depresyon sureklı gel gıtlı devam edıyor sızlerle gorusunce gecıyor bır ay sonra tekrar yenılıyor

nurkul
Fecir kardeşim Kct kardeşim önüne geldi doğrumu

Fecir
Geldi hocam

nurkul
minik kalpler nasıl kardeşim

minik_kalpler_
cok tsk ederim Allah razı olsun cıkmm lazım..

nurkul
MaşaAllah Allah Razı Olsun kardeşim

minik_kalpler_
Allah sızden bın ke razı olsun eskıye gore cok ıyı sayılır

nurkul
İnşaAllah etrafın sana karşı değişecektir minik kalpler kardeşim

minik_kalpler_
bence sızden razı olsun nurkul kardeşim

nurkul
MaşaAllah Allah Razı Olsun kardeşim

nurkul
şimdi Fecir kardeşim görevlisiz tedavinin ilk basamağı kendinle tedavi bak sende gelirsin oraya görebildinmi

Fecir
Hocam biliyorsunuz benim görümüm yok, görevlilerimle hisle bakım yapıyorum Hadimim benim de orada oldugumu soyluyor

nurkul
Fecir kardeşim elini kct89 kardeşimizin göğsünden içeri sok kalbi tut sıkmaya başla

Fecir
Tamam hocam

nurkul
Kct89 sıkıntı başladımı kardeşim

kct89
hayır hocam

nurkul
Fecir kardeşim sadece iste kalbini sıkmayı iste içinden olacaktır sıktığın zaman sıkıntıyla beraber kalbe yerleşenlerde rahatsız olacaktır o arada kalbi bırakıp yerleşenleri yakalayacaksın

Fecir
Başladı mı kct kardesim

kct89
hıssedıyorum su anda evet fecır kardesım

nurkul
Kct kardeşim kalpteki sıkıntı nefese vurmaya başladığı zaman haber et hafif bir şekilde

kct89
nefes alamaz gıbı yavaslamıs sekılde aynen oyleyım hocam kalbım hızlı atıyor ve sıkısmıs gıbı ama nefesım yavas

nurkul
Fecir kardeşim kalbi bırak boğaza kaçanları yakalamak iste şimdi unutmayın kalpten kaçanlar boğaza yönelirler nefes darlığı bundan olur kaçanların hepsinin avucunun içinde toplanmasını iste ve avucunu sıkmayı iste görevliyi elle tutmayıda öğrendin bu arada fecir kardeşim

Fecir
Allah razı olsun hocam sayenizde

Fecir
Nefes ve kalp normale döndü mü kct kardeşim

kct89
evet fecır kardesım sol kol cok uyustu bır de sol kurek kemıgı agrıdı ama kalbım ve nefesım duzeldı

nurkul
Fecir kardeşim elinle yakaladıklarına söyle bir daha bu adamı rahatszı etmeyecekler

Fecir
Soyledim hocam

nurkul
cevapları nedir kardeşim

Fecir
Söz verdiler hocam

nurkul
bırak hepsini onlara dediğim yere gidip yaşasınlar

Fecir
Bıraktım hocam

nurkul
Fecir kardeşim bizim misafir talebelerimiz bizim verdiğimiz güçle hareket ederler onun için halvete davete ve başka şeylere ihtiyaçları yoktur insanlara zor olan onlara kolaydır samimiyetlerine göre dünyanın değişmesini isteseler dünya bile değişebilir bu bir gerçektir onun için bizdeyken havas bilgilerinizi unutacaksınız sadece saçmalıktır çoğu

kct89
fecır kardesım nurkul hocam Allah razı olsun bu sefer kurtuldum inşAllah

Fecir
Hocam bir şey sormak istiyorum Ben hic havasla ilgilenmedim hocam Hocam bu konu da sizi cok yorucam hakkınızı helal edin

GoKo
ilk defa sizinle aynı anda sitedeyim cok merak ediyordum sizi hepınızın

kct89
Allah ılmını arttırsın ve heoınızden Allah razı olsun

nurkul
Goko Allah Razı Olsun kardeşim ama ben sadece ulvi talebeyim asıl hocamız Ulvi Hocamdır

Fecir
Hocam bu yazdığım şeyi nasıl daha kısa sürede atlatırım ben görevlisiz bakımı Hisle yanılmadan nasıl yapıcam onun derdine düştüm Sizinle bakıma girince rahat elbette

nurkul
İnşaAllah Allah Razı Olsun kardeşim daha çok şey öğreneceksiniz nasip olursa Hatem kardeş ve sen Fecir kardeşim Fecir kardeşim.ilk kural görevli hiçbirşeydir Bunu aklınızdan çıkarmayacaksınız.Hadim madim diyorlarya hepsi hikayedir isteyen benim karşıma dünyanın en güçlü hadimlerini çıkarsın hadimlerden oluşan bir orduyla üzerime gelsin bakalım neler oluyor

GoKo
MaşaAllah Hocama

Fecir
MaşaAllah hocam

nurkul
insanlar uydurmaya alışmışlar yok o hadimim var yok bu cinim var kardeş hiçbirşeyin yok sadece ele geçmez ahmaklığın var hadim sahibi olan insanlar elbette vardır hatem kardeş gibi ama binde bir iki tane dua okuyan hadimim hüddamım var diye çıkıyor ortaya aha dünya ah komik olmasaydın güzel olmazdın

nurkul
Fecir kardeşim kural iki karşınızdaki kim olursa olsun gökte uçsun suda yürüsün Allah'ın İzniyle Bir İlmi İsmet Talebesi değilse sizden güçlü değildir İmanına ve Niyetine bakarsınız gerekli saygıyı gösterirsiniz ama asla boyun eğmezsiniz zaten şeytani yada gerçek hadimi olsa bile niyeti kötüyse tınlamayın bile karşınızda kendi hadimi kendini çarpacaktır yada hadimi yok olacaktır

Fecir
Hocam bu güveni öyle bir yerlestirdiniz ki emin olun bu konuda cok rahatım

nurkul
en son birinin görevlilerini kuşa çevirmiştim

nurkul
hoş onlar hadim değillerdi uçup gittiler
))

nurkul
Fecir kardeşim hadimi çağır karşına

Fecir
Geldi hocam

nurkul