Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Rabbim başımızdan eksik etmesin...

Böyle bir site kurarak bizlerin sıkıntılarımızın çözülmesine yardımcı olan bizlere daima doğruluğu dürstlüğü ve gerçekleri gösteren kıymetli muhterem ulvi hocamdan sıkıştığımızda imdadımıza yetişen ilmine hayran kaldığım hatem hocamdan kıymetli vakitlerini harcayarak bizlerin derdinederman olan ve hiçbir zaman geri çevirmeyen fecir hocam ve zümrüt hocamdan ve onlara bu ilmi öğreten kıymetli can hocalarımdan Allah bin kere razı olsun Rabbim bu dünyada ve ahirette mekanlarını cennet eylesin Rabbim ilimlerini arttırsın ve inşallah sizleri başımızdan hiç bir zaman eksik etmesin

Fecir

Onbaşı
Eksik olmayın kardesim. Allah Razı olsun. Rabbim hocalarımızı başımızdan eksik etmesin amin.

hanne

Uzman Çavuş
Böyle bir site kurarak bizlerin sıkıntılarımızın çözülmesine yardımcı olan bizlere daima doğruluğu dürstlüğü ve gerçekleri gösteren kıymetli muhterem ulvi hocamdan sıkıştığımızda imdadımıza yetişen ilmine hayran kaldığım hatem hocamdan kıymetli vakitlerini harcayarak bizlerin derdinederman olan ve hiçbir zaman geri çevirmeyen fecir hocam ve zümrüt hocamdan ve onlara bu ilmi öğreten kıymetli can hocalarımdan Allah bin kere razı olsun Rabbim bu dünyada ve ahirette mekanlarını cennet eylesin Rabbim ilimlerini arttırsın ve inşallah sizleri başımızdan hiç bir zaman eksik etmesin

aminn..Rabbim razı olsun bütün hocalarımızdan..Rabbim iki cihandada iyilik ve güzellikler nasip etsin ...hocalarımız herşeyin en iyisine layık kıymetli insanlardır Rabbim bizlerede onların kıymetini bilmeyi nasip etsin inşAllah...

Üst Alt