Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Sayın ( Sahtekar ) Esadullah, Haddinizi Bilin

T

Teknik Admin

Guest

Sayın sahtekar esadullah sizin bu ahmakça oyunlarınıza insanlarımızın karnı tok artık. İnsanları kandırmaya çalıştıkça kendi rezilliğinizi açığa çıkarıyor ve kendinize güldürüyorsunuz. Lütfen evli ve belli bir yaşa gelmiş insansınız. Biraz seviyeli olunuz, bu kadar alçalmayınız ve düşmeyiniz.
Sayın esadullah sayın nurkul hocayı istemeden önce sayın şeytan uşağı haydarı kerrarın rabbini isteyin. Sizin tüm ilahlarınız gelse bir araya bir şey yapamaz, denemesi bedava.
Sayın esadullah sahtekarsınız işte ispatı, sayın nurkul hocanın hayatını mahvedeceğini, rabbiyle muhatap olduğunu ilk olarak sayın şeytanın oyuncağı haydarı kerrar iddia etmişti. Nerde kaldı rabbi.
Siz sayın esadullah madem sahtekar değilsiniz, şeref sahibi bir dürüst insansınız niye sayın haydar hocanıza güncel yapmıyorsunuz. Hani rabbimizle muhataptın, niye bir şey olmadı demiyorsunuz. Bunu insanlar biliyor ve görüyor, yoksa siz insanları bunu göremeyecek kadar ahmak zanneden bir ahmakmısınız. Yoksa siz işine göre doğru olan, işine göre eğri olan bir yalancı ve münafıkmısınız. Bu böyle iken utanmadan hala edepsizce ve arsızca yazan bir yüzsüzmü utanmazmısınız.
Siz hangisisiniz sayın esadullah lütfen kendi adınızı kendiniz koyunuz.
Bu arada sayın esadullah sayın nurkul hoca sizin hayatınızı zaten rezil etmiş bakın ailenize küfredenlerden özür dilemiş, bayan üyelerinizi taciz edenlere hasta olan eş ve annelerinizi tedavi ettirmişiniz.
Ben buna ad koyamam, buyrun siz koyun. Sayın nurkul hoca yokluğuyla bile sizin haydarı kerrarınızın rabbinin, taptığının yapamadığını yapmış, sizi sinek gibi ezmiş.
Ne toplum içinde bir itibarınız kalmış, nede bir dürüstlüğünüz nede bir şerefiniz.
Yalancılığınız ayyuğa çıkmış herkes bunu görmüş.
Sayın esadullah sizin ahmaklığınız kaç kere ispatlandı kaç kere rezil oldunuz sayısı bellisiz. Özür dileriz ama bu kadar astarsız tek hayvan vardır maymun, biraz insan taklidi yapında hocanız haydarı kerrarın düştüğü sefaleti yalanlarınızla örtmeye çalışmayın. Sizi insan sanalım.
Sayın esadullah sayın nurkul hoca koynunuzdakine yapacağını yapmış kendi söylemesine göre daha ne yapsın ille video çekip you to be yemi koysun.
Hanımınız niye hasta sayın esadullah niye düzelmiyor, sayın haydarın rabbinin gücü niye yetmiyor. Sayın haydarı kerrarın melek zannettiği şeytan rukyaili niye düzeltemiyor hanımınızı. Ne kadar aciz mahlukatsınız siz.
Sayın esadullah sayın nurkul hoca ben katilim, caniyim, helak ederim dememiş hayatınızı rezilliğe alırım demiş ve yapmış. En büyük ispatı sizsiniz bakar kör olmuşunuz. Kendi rezilliğiniz ve acizliğiniz ayyuğa çıkmış hala finolara özeniyorsunuz.
Size bir ispat daha sayın esadullah çok iyi bekçiler yetiştirmiş sayın nurkul hoca aylardır piyasa yok diyorsunuz ya kıskançlıktan çatlıyorsunuz.
Sizin sayın haydarı kerrarınız hiç piyasada olmadıki, noldu düne kadar sayın nurkul hocayı tehdit eden sayın haydarı kerrarınızın dilini eşek arılarmı soktuda birden sustu XD:
Yoksa sayın nurkul hoca sizin sayın haydarı kerrarınızın dilinimi kopardıda artık konuşamıyor XD:
Belkide ben koparmışımdır sayın esadullah bellide olmaz yani, eğriye eğri, doğruya doğru :3:
Sayın esadullah yazınızı gördüğümde sayın ulvi hocanın sözü aklıma geldi, mümin aynadır bakan kendini görür, sayın nurkul hocaya çok iyi bekçiler yetiştirmiş derken sakın kendinizi görmüş olmayasınız. Bakın sayın haydarı kerrar hiç piyasada yok ama siz hala orda saz söz peşindesiniz.
Sayın esadullah daha işbirlikçiniz sayın starın sayın medyum burak, sayın medyum olcay gibi isimlerle bağlantısı açığa çıkacak. Bu onların işi bizi ilgilendirmez ama sizlerin dediği ile yaptığının ne kadar farklı olduğunun gösteren sağlam bir delil.
Şu sizin basit havasçınız sayın ozan abdullah ve onun gibiler nedense Allah rızası için hizmet veren sayın nurkul hocaya laf söylemeye kalkarlarda sizde onlarla birlik olursunuz.
Neden sayın esadullah ekmeğinizmi kesildi sayın nurkul hoca yüzünden açmı kaldınız, bilirsiniz aç it duvarı yıkarmış aynı sizin gibi XD:
Bu arada sayın esadullah şeyhinize gittiğinizde size küfredenlerden özür diledik, şeyhim arkanıza geçip puan alanlarla birlik olduk dedinizmi ( sayın dost aktarmamı istedi bu soruyu ) XD:
Şerefi olanlar sayın esadullah bu gibi durumlarda asla şeyhlerinin karşısına çıkamazlar utançtan yerin dibine geçerler çünkü.
Sayın esadullah sizin sayın haydarı kerrarınızın haysiyet ve şerefini tüm şifreler sizdeyken sayın duanın yönetici olması bizdeyken her nedense olamaması zaten göstermektedir. Bize gelince birden sayın duanın lamerlik bilgilerimi bitti yoksa ihanet edip kendi yoldaşını dinini satan bir yönetici desteğimi göremiyor artık. Şifreler bize geçtikten sonra niye sayın dua yönetici olamıyor ama sizde olmuştu. Çünkü sayın esadullah siz zaten haindiniz yani sayın dost doğruyu söylemekteydi.
Siz ve sayın haydarı kerrar peygamberimize küfredebilsin diye sayın duayı yönetici yapan insanlarsınız.
Ne dininden ne imanından ne evliyalığından ne islamından bahsedersiniz utanmadan, siz şeytanın evliyası olmuşunuz topluca.
İnsanları artık iman edebiyatı ile kandıramazsınız, sahtekarlığı bırakın artık.
Tüm bu sebepler bile size haddinizi bilmeniz gerektiğini öğretmeye yeterlidir sayın esadullah :3:

Fecir

Onbaşı

Sayın sahtekar esadullah sizin bu ahmakça oyunlarınıza insanlarımızın karnı tok artık. İnsanları kandırmaya çalıştıkça kendi rezilliğinizi açığa çıkarıyor ve kendinize güldürüyorsunuz. Lütfen evli ve belli bir yaşa gelmiş insansınız. Biraz seviyeli olunuz, bu kadar alçalmayınız ve düşmeyiniz.
Sayın esadullah sayın nurkul hocayı istemeden önce sayın şeytan uşağı haydarı kerrarın rabbini isteyin. Sizin tüm ilahlarınız gelse bir araya bir şey yapamaz, denemesi bedava.
Sayın esadullah sahtekarsınız işte ispatı, sayın nurkul hocanın hayatını mahvedeceğini, rabbiyle muhatap olduğunu ilk olarak sayın şeytanın oyuncağı haydarı kerrar iddia etmişti. Nerde kaldı rabbi.
Siz sayın esadullah madem sahtekar değilsiniz, şeref sahibi bir dürüst insansınız niye sayın haydar hocanıza güncel yapmıyorsunuz. Hani rabbimizle muhataptın, niye bir şey olmadı demiyorsunuz. Bunu insanlar biliyor ve görüyor, yoksa siz insanları bunu göremeyecek kadar ahmak zanneden bir ahmakmısınız. Yoksa siz işine göre doğru olan, işine göre eğri olan bir yalancı ve münafıkmısınız. Bu böyle iken utanmadan hala edepsizce ve arsızca yazan bir yüzsüzmü utanmazmısınız.
Siz hangisisiniz sayın esadullah lütfen kendi adınızı kendiniz koyunuz.
Bu arada sayın esadullah sayın nurkul hoca sizin hayatınızı zaten rezil etmiş bakın ailenize küfredenlerden özür dilemiş, bayan üyelerinizi taciz edenlere hasta olan eş ve annelerinizi tedavi ettirmişiniz.
Ben buna ad koyamam, buyrun siz koyun. Sayın nurkul hoca yokluğuyla bile sizin haydarı kerrarınızın rabbinin, taptığının yapamadığını yapmış, sizi sinek gibi ezmiş.
Ne toplum içinde bir itibarınız kalmış, nede bir dürüstlüğünüz nede bir şerefiniz.
Yalancılığınız ayyuğa çıkmış herkes bunu görmüş.
Sayın esadullah sizin ahmaklığınız kaç kere ispatlandı kaç kere rezil oldunuz sayısı bellisiz. Özür dileriz ama bu kadar astarsız tek hayvan vardır maymun, biraz insan taklidi yapında hocanız haydarı kerrarın düştüğü sefaleti yalanlarınızla örtmeye çalışmayın. Sizi insan sanalım.
Sayın esadullah sayın nurkul hoca koynunuzdakine yapacağını yapmış kendi söylemesine göre daha ne yapsın ille video çekip you to be yemi koysun.
Hanımınız niye hasta sayın esadullah niye düzelmiyor, sayın haydarın rabbinin gücü niye yetmiyor. Sayın haydarı kerrarın melek zannettiği şeytan rukyaili niye düzeltemiyor hanımınızı. Ne kadar aciz mahlukatsınız siz.
Sayın esadullah sayın nurkul hoca ben katilim, caniyim, helak ederim dememiş hayatınızı rezilliğe alırım demiş ve yapmış. En büyük ispatı sizsiniz bakar kör olmuşunuz. Kendi rezilliğiniz ve acizliğiniz ayyuğa çıkmış hala finolara özeniyorsunuz.
Size bir ispat daha sayın esadullah çok iyi bekçiler yetiştirmiş sayın nurkul hoca aylardır piyasa yok diyorsunuz ya kıskançlıktan çatlıyorsunuz.
Sizin sayın haydarı kerrarınız hiç piyasada olmadıki, noldu düne kadar sayın nurkul hocayı tehdit eden sayın haydarı kerrarınızın dilini eşek arılarmı soktuda birden sustu XD:
Yoksa sayın nurkul hoca sizin sayın haydarı kerrarınızın dilinimi kopardıda artık konuşamıyor XD:
Belkide ben koparmışımdır sayın esadullah bellide olmaz yani, eğriye eğri, doğruya doğru :3:
Sayın esadullah yazınızı gördüğümde sayın ulvi hocanın sözü aklıma geldi, mümin aynadır bakan kendini görür, sayın nurkul hocaya çok iyi bekçiler yetiştirmiş derken sakın kendinizi görmüş olmayasınız. Bakın sayın haydarı kerrar hiç piyasada yok ama siz hala orda saz söz peşindesiniz.
Sayın esadullah daha işbirlikçiniz sayın starın sayın medyum burak, sayın medyum olcay gibi isimlerle bağlantısı açığa çıkacak. Bu onların işi bizi ilgilendirmez ama sizlerin dediği ile yaptığının ne kadar farklı olduğunun gösteren sağlam bir delil.
Şu sizin basit havasçınız sayın ozan abdullah ve onun gibiler nedense Allah rızası için hizmet veren sayın nurkul hocaya laf söylemeye kalkarlarda sizde onlarla birlik olursunuz.
Neden sayın esadullah ekmeğinizmi kesildi sayın nurkul hoca yüzünden açmı kaldınız, bilirsiniz aç it duvarı yıkarmış aynı sizin gibi XD:
Bu arada sayın esadullah şeyhinize gittiğinizde size küfredenlerden özür diledik, şeyhim arkanıza geçip puan alanlarla birlik olduk dedinizmi ( sayın dost aktarmamı istedi bu soruyu ) XD:
Şerefi olanlar sayın esadullah bu gibi durumlarda asla şeyhlerinin karşısına çıkamazlar utançtan yerin dibine geçerler çünkü.
Sayın esadullah sizin sayın haydarı kerrarınızın haysiyet ve şerefini tüm şifreler sizdeyken sayın duanın yönetici olması bizdeyken her nedense olamaması zaten göstermektedir. Bize gelince birden sayın duanın lamerlik bilgilerimi bitti yoksa ihanet edip kendi yoldaşını dinini satan bir yönetici desteğimi göremiyor artık. Şifreler bize geçtikten sonra niye sayın dua yönetici olamıyor ama sizde olmuştu. Çünkü sayın esadullah siz zaten haindiniz yani sayın dost doğruyu söylemekteydi.
Siz ve sayın haydarı kerrar peygamberimize küfredebilsin diye sayın duayı yönetici yapan insanlarsınız.
Ne dininden ne imanından ne evliyalığından ne islamından bahsedersiniz utanmadan, siz şeytanın evliyası olmuşunuz topluca.
İnsanları artık iman edebiyatı ile kandıramazsınız.
Tüm bu sebepler bile size haddinizi bilmeniz gerektiğini öğretmeye yeterlidir sayın esadullah :3:

MASAALLAH hocam, ne de güzel yazmışsınız...
Ama bir yerine katılmam pek mümkün olmadı... Haddini bilmesi gerektiğini yazmışsınız ya tam orası... Bu insan oğlunda olmasi gereken bir özellik çünkü XD:
Siz ne basiretsiz ne kıskanç ne körsünüz be kardesim. Bu kadar ULVİ bir gorevin bekçisi olmak senin rüyanda bile göremeyeceğin bir gurur. Bunun icin sadece sukrederim ben Rabbime. Ama pardon gurur onur gibi kavramlara pek alakaniz yoktu değil mı unutmuşum..

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

Teknik Admin

Guest

sayın esadullah sayın dostun size ahmak dediği kadar varsınız, inanınız ahmaklar bile size göre oldukça akıllı kalırlar. Ne demek takipçileirm iş başında, tek takipçi var sizsiniz bakın sayın nurkul hocayı takip etmektesiniz. Biz size demiştik sayın ulvi hocanın dediği doğru mümin aynadır bakan kendini görür, bakın ispatını yapmışsınız yine. Biz size demiştik sayın nurkul hoca sizi sinek gibi ezmiş, aklınızı, basiretini başınızdan almış bakın ispatını yapmışsınız yine.
Ne zaman sayın nurkul hocanın takipçiliğini bırakacaksınız sayın ahmak esedullah XD:
Allah kimseyi akıldan zayi etmesin. Sayın esedullah bir yönetici istediği nikle girebilir yazabilir, oyununuz açığa çıkıncamı bozuldunuz, herkesi gerizekalı zannetmek zaten gerizekalılıktır.
Ha unutmadan seviyeden bahsediyorsunuzda biz sizde nede sayın haydarı kerrarınızda seviyesizlikten başka bir seviye göremedik.
Niye bu kadar yalanlarınız, sayın nurkul hocaya yalancıya küfrediyorlar demekte, ama siz küfür yemekten zevk alıyormuşçasına inatla yalanlarınıza devam etmektesiniz.
Siz seviyesizdende seviyesizsiniz.
Sayın esadullah yalan, iftira ve karalamalarla dolu bir cevap vermişiniz diyorsunuz da sayın nurkul hoca karşısındakine değil yalancıya küfrediyorlar diyor.
Biz sizler gibi değiliz annemize küfrü hak ettirecek şeyleri yapmaz, kendi nefsimiz uğruna annemizin başını tutmaya başlamadık daha.
Hadi sizde bizim kadar şeref sahibi olunda, küfrü haketmeyin, doğru söylediğinizin ispatını yapın dediklerimizde tek yalan söyleyin XD:
Sayın esadullah siz bana yalan söylüyorsun derken yalan söylüyorsanız kendinize küfür edilmesini istiyorsunuz, sizde sayın nurkul hocanın dediği doğru o zaman ar namus bedava.
Sayın esadullah biz yalan söylüyorsak biz bişze küfredilmesini istiyoruz demektir, sayın nurkul hocanın dediği doğru o zaman bizde ar namus bedava.
Kusura bakmayın sayın esadullah bizde ar namus uğruna ...... yapılır, biz yalana küfredilen ortamda yalan söylemeyiz.
Şimdi eğer sizde de ar namus bedava değilse söylediğimiz bir tek yalanı açığa çıkarında ar namusu bedava durumuna bizi düşürün hadi.
Yada hadsizlik seviyesizlik ve edebinizle susunda insanlara karşı kendinizi daha fazla kepaze ve rezil etmeyin, herkes anladı kimde şeref var kimde yok.
Sayın esadullah ahmağı bu zamana kadarki kelamlarınız ehli sünnet itikadı olsun fıkhi olsun sizin islam olmadığınızın ispatı diyorsunda sizin hareketlerinişz ve yalanlarınızda sizin islam itikadı ve fıkhından olmadığınızı islamın yanına bile yaklaşmadığınızı ispatlar halde.
Bizim kelamlarımızda islam itikat ve fıkhına ters düşen bir tek kelam gösterin hadi, sayın nurkul hoca yalancıya küfrediyor ona göre.
Sizin islamla alakanız olsaydı gaipten itikat alınmayacağını bilirdiniz, kafanıza göre işinize geleni evliya ilan edip onun getirdiği şirklere biat ettiniz, kafanıza göre insanları kafir ilan edip iftira ve yalanlarla dümen çevirdiniz.
Siz şeytanın oyuncağı olmuş zavallı biçarelersiniz. Dikkat edin hırıstiyanlarda papazlarını ruhban etmişlerdi papazların haram dediğine haram helal dediğine helal demişlerdi, aynı sizin papaz yapılı sayın haydarı kerrarınıza biat ettiğiniz gibi.
Aynı sizler gibi kafayı yemiş oda zamane ucubesi rukyaile hadim kestiriyormuş aklı kıt, gerizekalılar bile buna güler XD:
Sayın esedullah hiç sordunuzmu hani hatem efendi ölmüştü diye, sizin sahtekar olduğunuz ispatı, sizin kendi nefsi uğruna ar namusu bedava yaparak küfrü kabul ederek yalanınıza devam ettiğinizin ispatı bu.
Sorunsanıza sayın şeytanların oyuncağı haydarı kerrarınıza hatem hadim hala nasıl hayatta XD:
İşinize gelmez değilmi, küfrü yer ama yalanınıza devam edersiniz.
Sayın esedullah sizin gibi seviyesiz bir mahlukatla işim bitmiştir ve bunlar size son cümlelerimdir.
Allah bana sizin gibi arlı namuslu (!) bir evlat nasip etmesinki boynuzlarım çıkmasın.
Siz sayın esedullah ne ardan ne namustan ne islamdan ne fıkıhtan hiç bir halt anlamıyorsunuz gerisi boş. İki kitap okuyup alim olduğunuzu zannettiniz XD:
Sayın esedullah tek kıvıran var sizsiniz, formunuzun hocacıklarından sayın emir sultan hocanızı ben kapamıştım aynı gün özür dilemişti, sayın haydarı kerrarınızda açamamıştı.
İŞte sizin bir yalanınız daha, sayın esedullah hanımızdan bahsediniz, bu arada ama annedir ama teyzedir sayın nurkul hoca onuda hastane yolculuğuna çıkarmaya başlamış bazılarınızda haber iletmemi istedi.
O formun her bir ferdi şeytanlara oyuncak olmuş akıldan yoksun zavallılar vede sayın nurkul hocada tamamaınızı sinek ezer gibi eziyor işinize bakın.
Sayın esedullah tüm aleme rezil oldunuz hala boş boş konuşmayın. Sayın stardan özür dileme hadisesini nasıl açıklıyorsunuz sayın esedullah, peki sayın nisraya ne açıklama yaptınız. Siz bu kafa yapısıyla eminizki sayın nisrayada git sayın stardan özür dile demişsinizdir XD:
Sizin akılınız ve şerefiniz bu kadar ancak. Utanın biraz utanın, insan olduğunuzdan utanın diyeceğizde insan olabilmeniz için kırk fırın ekmek yemeniz lazım XD:
Bu arada sayın esedullah sayın m. ali hoca abimize büyücü deyip gizli vadiye üye olmam demiştiniz şimdi büyücülerimi kendinize abi yaptınız bu ne iki yüzlülüktür XD:
M. ali hoca abimizin hikmetli paylaşımları ne geziyor orda.
Sayın havas hoca sayın seyyid malabubu bayanları taciz ediyor diye kendi sitesinden kovmuştu siz sayın seyyid malabublada ahbap oldunuz o çirkef forumda. Bu neşereftir sayın esedullah.
Sayın havas hacayla şimdiş kardeşiz diyorsunuz sayın seyyi,d malabub sizi terkedince bu ne yanardönerliktir sayın esedullah, bu ne dansözlüktür.
Sayın esedullah o zamanlar sayın havas hocamı sayın seyyid malabuba iftira atıyordu, yalancı ve iftiracıydı yoksa siz ve sayın haydarı kerrar kendi menfaat ve çıkarı uğruna sapıklarla birleşebilecek kadar satılmış, adi ve şerefsizmisiniz.
Lütfen bu sorumuza cevap veriniz. ( Hatırlatma, sayın nurkul hoca yalancıya küfrediyor, lütfen ar namus sahibi insanlar gibi doğruyu söyleyiniz. )
Yok biz kendi menfaatimiz uğruna arımızı namusumuzu harcarız diyorsanız siz bilirsiniz.
Sayın nurkul hocaya zamanında bu küfür olayı yüzünden bizde tepki göstermiştik ama şimdi bu küfür hadisesini gündeme getirdiğini anlıyoruz. Size doğruyu söyletebilmenin imkanı yok çünkü alçaklığınızın sınırı yok.
Sahtekarlık ve menfaat üzerine oluşturduğunuz islam bilgini alın tepe tepe kullanın bize sayın ulvi hocaların anlattığı islam yeter.

Moderatör tarafında düzenlendi:

esedullah ahmağı bir tek yalacıya küfrediliyor, ailesine küfür ettirmek isteyen itler ise senin gibi gelip yalan söylüyor. Bir tek küfür göster hadi esedullah iti senin adın geçen kaç küfür var göster bakalım. Esedullah sahtekarı sizin psikolog marklarla iş yapıyormuş, hatem hocaya 100 tl için para tuzağı derken sizin avrupa parası alan insanlarınız nasıl dürüst oluyorlar. Dansöz elbisesi giyde kıvır it. Sahtekar köpek olduğunuz işte burdan belli.
Madem yalancıya küfrediyorlar esedullah iti haydarı kerrara sor bakalım hatem hoca ve salih hocadaki hatem efendi kim. Kim nasıl verdi, ailesine küfür yemekten zevkmi alıyorda bu yalanına hala devam ediyor. İşte ailesine küfrettirmek isteyen haydarı kerrarın yalanı

Esedullah iti hatem hocaya ne oldu, hani şarlatan haydarı kerrarın ne yapabildi. Ama hatem hocam haydarı kerrarını hem rezil etti hemde yerin dibine soktu.
İşte sana bir iddiaya binaen güncel daha esedullah iti. Hadi bunuda güncellede ailesine küfrettirmekten zevk alan bir şerefsiz it olmadığını ispatla.

Hatem efendinin ölmediği ve salih hocanın dediği gibi esedullah iti şeytanlar tarafından kandırıldığınız açığa çıktı. Hatem bakımlar nedir o zaman niye küfür edildiğini bile bile yalan söylüyorsunuz. Haydarı kerrarın ve sizin şerefsizliğinizin en büyük ispatı bu işte esedullah iti.

Bak salih hoca, hatem hoca hatem efendinin ölmediğini ve yalan söylemediğinin ispatını yaptı küfür yemedi. Haydarı kerrar itide yalan söyleyip küfür yemesinde hatem efendinin öldüğünü ispat etsin hadi, ahmak mal.

zümrüt

Uzman Onbaşı
hatem efendinin ruhu için 70 bin kelime tevhid başlatacaktım ama bu bakımlarda ve şifa uygulamalarındaki hatem efendi kim hayeletmi hortlak mı korkmaya başladım. Hani hatem efendi katledilmişti, ölüydü dipdiri geziyor, korkmaya başladım :18:

ipek

Uzman Onbaşı
hatem efendinin ruhu için 70 bin kelime tevhid başlatacaktım ama bu bakımlarda ve şifa uygulamalarındaki hatem efendi kim hayeletmi hortlak mı korkmaya başladım. Hani hatem efendi katledilmişti, ölüydü dipdiri geziyor, korkmaya başladım :18:

XD:XD::48:hatem efendinin ruhu şad olsun ölüsü bu kadarmı vesile olur insan sıkıntısına :49:

T

Teknik Admin

Guest
Sayın esedullah yine zeka seviyesinin kıtlığını göstermiş ve sadece yazmış olmak için yazmış. Yalancının ailesine küfrediliyor yalan söyleyenin namusu ucuz olsun deniliyor ve hala utanmadan yalan söylüyorda biz merak ediyoruz babasının yüzüne nasıl bakıyor.

Bu dediklerinin tamamı

Rab'biyle muhatap olduğunu iddia eden, hadimleri katlettirebileceğini iddia eden, dev gibi sayın nurkul hocayı tehdit edebileceğini zanneden zekası eksik sayın haydarı kerrar değilmiydi.

Biz hadim hüddam kullanmayız emrederiz yaparlar diyen, rukyail a.s ye emredebileceğini ve cinleri , hadimleri öldürtebileceğini söyleyen sayın haydarı kerrar değilmiydi.

madem evliya olduğunu iddia etmiyor bunları niye söylüyor, kafayımı yedi, delimiydi yoksa sahtekar numaracı düzenbazın tekimiydi XD:
Bol numaralar sayın haydarı kerrar XD:
Not : Bilgiler sayın ulvi hocalardan gelmekte.
Sayın esedullah biz sayın ulvi hocaların yanında yer aldık bakın mümin olduk, sayın ulvi hocanın dediği hadisi şerifteki gibi mümin aynadır bakan kendini görür, bakın bize bakıp kendinizi gördünüz.
Yukarıda evliya olmayan haydarı kerrarın teranelerini, kendi çalıp kendi oynalarından bahsediyoruz.
Bu arada sayın haydarı kerrar peygamberimiz benimle zina yapıyor diyen sayın şeyhnurdan kendi evliyalığını teyit etmesini istemiş, sayın şeyhnur kabul etmeyince araları bozulmuş.
Sayın haydarı kerrar peygamberimiz benimle zina yapıyor diyen sayın şeyhnurun gördüğü gerçek peygamberimizdi demiş.
Sayın şeyhnur ve sayın haydarı kerrar arasındaki bu muhataplıktaki bilgi kaynağımız sayın dosttur.
Sayın haydarı kerrarın peşine evliya diye düşen tek ahmak sürüsü sizsiniz sayın esedullah, madem sayın haydarı kerrar evliya değil, sayın nurkul hocaya nasıl kafa tutmaya cüret eder ne haddine çapsızın.

Sayın ulvi hoca evliyalığın tanımını yapar, yaptığı tanımın doğruluğunu abdulkadir geylani gibi büyük zatlardan öğrenirsiniz, ama siz itiraf ettiğiniz üzere evliya olmadığınız için öğrenemezsiniz ancak boş boş tıngırdarsınız XD:
Bilmiyorsan susta sayın esedullah seni adam sansınlar sen konuştukça mal sanmayı bırak, mal olduğuna inanıyorlar. ( sayın dost dememizi istedi )
Sayın haydarı kerrarda ilim yada bilgi yokki sayın ulvi hoca gibi evliyalığın tanımını yapabilsin, sayın haydarı kerrar ancak kitaptan okuduklarını yazar aynı kitap alimi gibi, sizde boş boş konuşursunuz ancak. XD:

Sayın esedullah senin bunu bile anlayacak zekaya sahip olmadığını hiç hesaba katmamıştım, bu açıdan özür dilerim. Bundan senin gerizekalı olduğunu göz önüne alıp önce açıklama yapıp sonra harekete geçeceğim.
Sayın esedullah gerisi sayın salih hoca benim üç aylık talebemdi, sayın haydarı kerrara kendim gelip ezmek istemedim haksızlık olmasın diye dengi olduğunu düşündüğüm sayın salih hocayı gönderdim XD:
Ama yanıldığımı anladım, bilseydim üç aylık talebem salih hocayı değil, bir günlük bir talebemi gönderirdim XD:
Sayın haydarı kerrara bir günlük talebem bile fazla gelir ama XD:
İşte sizin dediklerinize inanmanın snucu bu sayın haydarı kerrara sayın salih hocanın gönderilmesi.
Sayın haydarı kerrar orda aklı kıt ve deliliğini ispat etmiş yok başın ağrıyor XD:, yok kolun ağrıyor XD: sayın salih hoca Allah ismi üzerine yemin ediyor ağrımadığına dair sayın salak haydarı kerrar hala aynı terranede.
Sayın haydarı kerrar yalan söylemesin diye sohbete sabaha kadar nokta koymuş hani hastanelik ediyordu boş teneke haydarı kerrarınız.
Zaten sayın haydarı kerrarınız sayın salih hoca karşısında rezil rüsva olunca, cinler tarafından gülünen eğlenilen bir oyuncak olduğu açığa çıkınca dut yemiş bülbüle döndü ve bir daha ağzını açamadı ya XD:
Bu iş böyle sayın salih hoca deyip geçme adamı böyle rezil eder, dilini kopartıp kendine yedirirde sonra insan konuşmaz bile bir daha sayın haydarı kerrarın konuşamadığı gibi XD:
Bu arada iftiraya devam ettiğini itiraf ettin bak bizde ispat ettik XD:

Sayın haydarı kerrarda hangi seviyeden bahsediyorsunuz, olmayan seviyedenmi XD: , yoksa sayın salih hocayı çarpmaya çalışan zavallı salak seviyesimi XD:
Edep sayın nurkul hocaya edepsizce haddini bilmeden kafa tutmaya çalışmakmı, yoksa sayın şeyhnurun peygamberimiz benimle zina yapıyor demesini kabul etmekmi. Sayın haydarı kerrar şeytanın önde gideni yazmakla bitmez ihanetleri, nankörlükleri, hainlikleri, Belki iyi bir şeytan olursa sayın şeyhnur acırda zavallı sayın haydarı kerrara evliyasın der sadaka niyetine XD:
Allah kimseyi delirtmesin XD:
Hangi sünneti, sayın şeyhnurla birlik olarak zinakar ilan etmeye çalıştıklar peygamberimizinmi sünnetini, haddini bilsin önce, menfaatine uygun düşen her türlü yalan ve hileyi kabul eden ahlağımı sayın haydarı kerrarın, yalan haramken kendiniz için söylerseniz helal kabul ettiğiniz kuranımı, bunların şeytana uşaklık etmek olduğunu bilmeyen ilmimi sayın haydarı kerrarın.
Sayın haydarı kerrar daha ayağımızın altında gezen toz bile olamaz, tek besmele çektiğinde böğüre böğüre kaçan şeytan hükmünde o.
Hele şeytanlıktan bir kurtulsun , insan olabilmeyi becersin belki acırda sayın salih hocada bende onu affederiz XD:
Asıl söz yalancıya küfrediyorlar sayın esedullah kurtulmak için dansöz gibi kıvırmayı bırakında hani hatem efendi ölmüştü onu açıklayın. Hala sağ görüldüğü gibi. XD: Yoksa küfür yemekmi hoşunuza gidiyorda hala yalan söylüyorsunuz XD:
Sizi tanıdıkça sayın nurkul hocanın ne ileri görüşlü olduğunu anlıyorum sayın esedullah XD:

Üst Alt