Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Sırrul Sırr ( Mutluluğun Anahtarı ) (Ulvi Hocadan Alıntı)

Sırrul Sır (Mutluluğun Anahtarı)

Şeyh-i Ekber, Evliyatül Kebir, Alimil Kebir, Sultanlar Sultanı Pir Muhyiddini Arabi Hazretleri

Muhyiddini Arabi Ks. Hazretleri Evliyalığı ve Alimliği İspatlı Çok Büyük Bir Hazrettir......

Muhyiddini Arabi Hazretleri'nin Gücü, Kuvvet ve Tasarrufu bu yüzyılda ve Her Yüzyılda Geçerlidir

Her Yüzyılın Işıklarından ve Yıldızlarından Olan Nadide İnsanlardandır

Allah Işığından Mahrum Etmesin

Muhyiddini Arabi Hazretleri'nin Sadece bu Yüzyıldaki Kerametlerini Yazmaya Benim Gücüm ve Vaktim yetmez

Allah Onun Gibi Olmak Nasip Eylesin Âmin

Eğer bu dünyada Mutlu Olmak ve İşlerinde Akıbeti Hayra Nail Olmak istiyorsan

Sadece ve sadece Muhyiddini Arabi Hazretlerini Canı Gönülden, Karşılıksız Sev ve Muhyiddini Arabi Hazretlerini Her yerde Öv

İnan ki Hayatın Çok değişecektir, tarafımdan Mücerreptir Şükürler Olsun, Anlatırsam Hayranlıktan Ağzınız Açık Kalır

Demin Muhyiddini Arabi Hazretlerini Överken Olan Bir Hadiseyi Anlatayım (diğer başlıktaki övgümden bahsediyorum)

Senle davalıyız canını yok yakacağız diyen insanlar bana telefon açıp kardeşiz ömrün boyunca yanındayız dediler

Ben bile Hala İnanmakta Zorluk Çekiyorum

Allah Şefaatinden Mahrum Etmesin, İyi ki Varsın Ya Hazret Saygıyla Önünde Diz Çöker, O Güzel Ellerinden Öperim

Maşaallah, Maşaallah, Maşaallah

Muhyiddini Arabi Hazretleri Evliya, Alimdir ve Pirdir. İspatı Pir Abdulkadir Geylani Hazretlerinin Ona Hırkasını Bırakmasıdır, İspatı Yavuz Sultan Selimdir, İspatı idam edildiğinde yere dökülen kanının Kelime-i Tevhid Yazmasıdır LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH

ULVİ HOCADAN ALINTIDIR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhyiddini Arabi hazretleri Evliya ve Alimdir ve pirdir, ispatı Pir Abdulkadir
Geylani Hazretlerinin Ona Hırkasını Bırakmasıdır, İspatı yavuz Sultan
Selimdir , İspatı idam edildiğinde yere dökülen kanının kelimei Tevhid
Yazmasıdır LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDÜN RESULULLAH

Son düzenleme:

ebru76

Çavuş
Yasaklı Kullanıcı
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
"Allâhümme mağfiretüke evsau min zünûbî verahmetüke ercâ indîmin amelî."
"Allah'ım! Senin mağfiretin benim günahlarımdan çok daha geniştir, rahmetin de benim nazarımda yaptığım amelden çok daha güvencelidir."
Adam bu sözleri söyledi. Sonra geygamber (s.a.v) ona bu duayı tekrarla dedi. Adam tekrarladı. Sonra tekrarla dedi, adam da tekrarladı. Bunun üzerine peygamber (s.a.v) ona: haydi kalk, günahların bağışlanmıştır, dedi."

ALLAH Affedilenlerden eylesin AMİN

polathoca

Uzman Onbaşı
Sırrul Sırr ( Mutluluğun Anahtarı )

Şeyhül Ekber Evliyatul Kebir Alimil Kebir Sultanlar Sultanı Pir Muhyiddini Arabi Hazretleri

Muhyiddini Arabi Ks. Hazretleri Evliyalığı ve Alimliği İspatlı Çok Büyük Bir Hazrettir......

Muhyiddini Arabi Hazretleri 'nin Gücü, Kuvvet ve Tasarrufu bu yüzyılda ve Her Yüzyılda Geçerlirdir

Her Yüzyılın Işıklarından Ve Yıldızlarından Olan Nadide İnsanlardandır

Allah Işığından Mahrum Etmesin

Muhyiddini Arabi Hazretleri 'nin Sadece bu Yüzyıldaki Kerametlerini Yazmaya Benim Gücüm Ve Vaktim yetmez

ALLAH (ZT.C.C.) Onun Gibi Olmak Nasip Eylesin Amin

Eğer bu dünyada Mutlu Olmak ve İşlerinde Akıbeti Hayra Nail Olmak istiyorsan

Sadece ve sadece Muhyiddini Arabi Hazretlerini Canı Gönülden, Karşılıksız Sev Ve Muhyiddini Arabi Hazretlerini Heryerde Öv

İnanki Hayatın Çok değişecektir, tarafımdan Mücerebbtir Şükürler Olsun, Anlatırsam Hayranlıktan Ağzınız Açık Kalır

Demin Muhyiddini Arabi Hazretlerini Överken Olan Bir Hadiseyi Anlatayım ( diğer Başlıktaki Övgümden Bahsediyorum )

Senle davalıyız canını yok yakacağız diyen insanlar bana telefon açıp kardeşiz ömrün boyunca yanındayız dediler

Ben bile Hala İnanmakta Zorluk Çekiyorum

Allah Şefaatinden Mahrum Etmesin, İyiki Varsın Ya Hazret Saygıyla Önünde Diz Çöker, O Güzel Ellerinden Öperim

Maşaallah, Maşaallah, Maşaallah

ULVİ ABİDEN ALINTI HAKKINI HELAL ET ABİ

allah onları başımızdan eksik eylemesin....

Şeyhül Ekber Evliyatul Kebir Alimil Kebir Sultanlar Sultanı Pir Muhyiddini İbni Arabi Hazretleri Evliya ve Pirdir. İspatı, Gavsul Azam Pir Abdulkadir Geylani Hazretleri'nin İbni Arabi Hazretlerine daha doğmadan yıllar önce Hırkasını Bırakmasıdır. İspatı Yavuz Sultan Selim' dir.(Sin Şın a Gelince Benim Mezarım Ortaya Çıkar İbni Arabi Hazretlerinin sözü yani Sin (Yavuz Sultan Selim) Şin (Şam) dır. İspatı İDAM EDİLDİĞİNDE YERE DÖKÜLEN KANININ KELİME-İ TEVHİD YAZMASIDIR LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDUN RESULULLAH...

Moderatör tarafında düzenlendi:
HADİS İ ŞERİF :

Size, ALLAH ın kendisiyle günahları yok edip, dereceleri yükselteceği hayırları haber vereyim mi?" buyurdular. Ashâb:

- Evet, yâ Resûlallah (Aleyhissalatü Vesselam)! dediler. Resûl-i Ekrem (Aleyhissalatü Vesselam):

- "Güçlükler de olsa abdesti güzelce almak, mescidlere doğru çok adım atmak, bir namazı kıldıktan sonra öteki namazı beklemek. İşte ribâtınız, işte bağlanmanız gereken budur" buyurdular.

Müslim, Tahâret 41. Ayrıca bk. Tirmizî, Tahâret 39

güncel

güncel

güncel

güncel

Üst Alt