Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Uğur Koşar Kitaplarındaki tehlike

ugur-kosar3.jpg

Uğur Koşar adlı yazarın kitapları neden “en çok satanlar” listesine konuluyor ve tv kanallarında reklamı yapılıyor?

Bu sorunun cevabını kitabın içeriğine baktığınız zaman anlayabiliyorsunuz.

ugur-kosar-1.jpg
ugur-kosar2.jpg

İfadeleri görüyorsunuz. Bu ifadelere biz yabancı değiliz. Dinler arası diyalog faaliyetleriyle “hak din” olarak gösterilmeye çalışan ve oluşturulmaya çalışılan “dinler çorbası” çalışmasının başka bir versiyonu.

Dikkat edin ve olabildiğince insanları uyandırın ki, bu oyuna gelmesinler. Çünkü yukarıdaki ifadeler insanın “İslam” dairesinden çıkmasına sebep olabilir.

Rabbimiz “tek yol İslam” derken, yazar “her yol” Allah’a ulaştırır diyor. Rabbimiz “İslam’a giren kurtulur” buyururken yazar “yahudi de olsan yolun O’na ulaşacaktır” diyor.
Kitap isimlerinin “Allah” ismi şerifinden seçilmiş olması da tesadüf değil. İşte bu, “Allah ile” aldatmak oluyor. Allah’ın ismi şerifini kullanarak Allah’a küfre yani inkara çağırıyorlar.
ALINTI

Son düzenleme:
Üst Alt