Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ulvi amcam sayesinde top oynayabiliyorum

Ulvi amcamdan ALLAH razi olsun
Bunuyazan 12 yasina bir cocuk

Babam burayi buldugunda ulvi amcam herkese ayri bakim yapilir ve baskasi icin bakim istemiyin tavsiyesine uyarak buraya beni üye yapti.

. Babamla ve sorunlarimizi ulvi hocamin cözecegini okuyunca, hemen babama dedim. Baba dizlerim cok agriyor ,top oynuyamiyorum ve geceleri acidan uyumuiyorum dedim.
Dizlerimde devamli agri vardi. Annem ve babam beni devamli doktora ve hastane götürüyorlar galiba 6-7 defa oldu. Doktor amcalarim dizme bakiyor birdefada röntgen cektiler ama birsey bulamiyorlar. Bana diyorlarki oglum büyüyorsun ve kemiklerin gelisiyor ,sende birsey yok. Git eve diyorlar:
Ama ben eve geliyorum agri daha da var . Top oynamaya korkuyorum ama bazen kendimi tutamiyorum top oynuyorum. Geceleyin agridan uyanip agliyorum . annem ve babam hemen hastaneye götürüyorlardi
Bir gün bakim icin ulvi amcama sitede yazi yazdim. Bana ulvi amcamin talebeleri okumus. . ulvi amcam agrilarin gectimi yenim diye soruyordu. Birde baktim gercekten agrilarim tamamen gecti.

Ulvi amcam ve talebeleri ,doktor amcalarin yapamadiklarini yapti. Artik bende korkmadan top oynuyabiliyorrum. Aciyla uyanmiyorum..

Ulvi amcam ve talebe amcalarin beni cok sevdiklerini söylediler ,bende onlari cok seviyorum.
Ilerde benim yüzümden sivil cikacak diye korkuyordum. Bazi abilerin ve ablalarin yüzünde varda ,cok cirkin görünüyor. Simdi korkmuyorum., cünkü benim ulvi amcam var ve o cikarsa alir. Benimde güzelligim bozulmaz.

ULVI HOCAM VE TALEBELERINDEN ALLAH RAZI OLSUN VE HEPSININ ELLERINDEN ÖPERIM.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt