Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi Hocadan sapık evrim teorisine reddiye

yahudilere göre tek insan ırkı yahudilerdir , diğer insanlar yahudilere hizmet etmek için yaratılmış bilinçli hayvanlardır. Zaten evrim teorisinin kökündede bu yatar )

Ulvi Hoca

her dinde kötü insanlar bulunması ayrı, yahudi ırkından başka ırklar yahudilere hizmet etmekle mükellef hayvanlardır diyen yahudiliğin kendi içindeki kötülüğü ve yahudilere aşıladığı kötülük daha ayrı

Vede bunun için hayır siz insansınız diyen Din 'e savaş açarak ateizmi çıkarmaları ve insanda iki ayaklı konuşabilen düşünebilen bir hayvandır tezini tüm insanlığa kabul ettirmeye çalışmaları

Bunu evrim denilen şeyi çıkararak inandırıcı kılmaya çalışmaları

Ve iki ayaklı hayvan olarak gördükleri 25.000.000 insanı ateist rusyada 2 senede öldüttürmeleri

yahudileri bir başka kötü kılıyor

darvin yahudiydi madem niye evrimi çıkarmaya kalktı, niye yahudilikten vazgeçip ateist olmadı

Ulvi Hoca / 2011

Atatürk dostuyum çünkü kurduğu devlette Din 'i İmanı serbest bıraktı darvin olup insanlar maymundur demedi ve bunu inanmaya Müslümanları mecbur etmedi

Ulvi Hoca

güncel

Üst Alt