Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ulvi Hocalar Kim Mi?

Ulvi Hocalar kim mi?

Şahul Nurani Nurul İnsani Reisül Allame İsmet Mısri Hazretleri
Reisül Alim Ali Nurani Hazretleri
Hacı Bayram Ceyhani Hazretleri
Alim Evliya Sırri Hazretleri
Edib Ali Hoca
Nurer Hoca
Ulvi Hatip Hoca
Zalim Hoca
Nurkul Hoca
Fetih Hoca
Her Yüzyılın Işıklarından Ve Yıldızlarından Olan Nadide İnsanlar
(Allah Hepsinden Razı Olsun Işıklarından Sevgilerinden Bizi Mahrum Etmesin)

Bu isimler kim merak mı ediyorsunuz buyurun aşağı bakın o zaman

Yukarda isimleri yazılan zatlar arifler güneşi, hidâyet ve yakıyn bayrağı, abdalın padişahı, halde ve sözde kemâl sahibi, arayan ve dileyen kalplere emniyet ve huzur olan, Allah'ın en büyük nurlarından bir nur, en kuvvetli burhan, basiret ıssı, içi-dışı, huyu-hulku temiz, Allah sırlarının denizi, gayba ait remizlerin tercümanı, takva imâmı, eşsiz örneksiz sırlar mahremi, asrın Beyazıd'ı, zamanın Cüneyd'i, Hak ve dinin salâh'ı. İnsanlar arasında Hakkın nuru. Allah sırlarını kutlasın.

işte Ulvi Hocalar yukarı da yazılanlardir. Bu yazılanlara inanmayan istihare yapabilir

böyle büyük insanlara iftira atmak, karalamak, isimlerini lekemek, arkalarından iş çevirmek, onlar adına yalan söylemek, o yalana ortak olmak adlarını kullanıp insanları kandırmak büyük bir günahtır hem dünya hem ahiret de çekersiniz akıllı olun!

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel

Üst Alt