Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Vatan Gazetesini Kınıyoruz !

F@lsefe

Uzman Onbaşı

YALANCI VATAN GAZETESİNE KINAMA !..

BURSA YILDIRIM İLÇESİ VAKIF KÜLLİYESİ PINAR EĞİTİM ÇEVRE VE KÜLTÜR DERNEĞİ’NİN DAVETLİSİ OLARAK KONFERANS VERMEK ÜZERE BURSA’DA MİSAFİR OLAN CÜBBELİ AHMET HOCA EFENDİ’NİN; DERNEK YETKİLİLERİNİN ULUDAĞ’DAKİ İÇKİSİZ BİR OTELDE ,BİR GÜN İSTİRAHAT ETMESİ İÇİN ISRAR ETMELERİ ÜZERİNE, KONAKLADIĞI BÜYÜK OTELİN ÇIKIŞINDA GAZETECİLER TARAFINDAN ÇEKİLEN RESMİ İLK SAYFASINA TAŞIYAN VATAN GAZETESİ, RESİMDE BULUNAN İKİ ÇARŞAFLI BAYANI HOCA EFENDİ’NİN EŞLERİ OLARAK YAZMAK SURETİYLE BÜYÜK BİR YALANA VE HUKUKSUZLUĞA İMZA ATMIŞTIR. ZİRA ,RESİMDEKİ BAYANLARDAN BİRİ HOCA EFENDİ’NİN EŞİ,DİĞERİ İSE HENÜZ 17 YAŞINDA OLAN KIZI’DIR,

BU GAZETE 18 YAŞINDAN KÜÇÜK OLAN BİR KIZIN RESMİNİ İZİNSİZ KULLANARAK SUÇ İŞLEMİŞ OLMAKTAN ÖTE, AYNI ZAMANDA “BİR KIZI BABASININ EŞİ GİBİ GÖSTEREREK” BÜYÜK BİR HABER SKANDALI ORTAYA ÇIKARMIŞTIR.

BU DURUM,CÜBBELİ AHMET HOCAEFENDİ’NİN HAKKINDAKİ KARALAMA KAMPANYASININ BİR UZANTISI OLARAK DEĞERLENDİRİLMİŞTİR.

GAZETE TARAFINDAN AYNI SAYFADA AYNI PUNTOLARLA BU GERÇEĞİN AÇIKLANARAK ÖNCEKİ YALAN HABER TEKZİP EDİLMEZSE CÜBBELİ AHMET HOCA EFENDİ HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAKTIR.

Kaynak

Cübbeli Ahmet Hoca

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bunlar hırıstiyan uşağı İmanları içlerinden boşalmış Müslüman'ız diyen siyornist ve misyonerler. Her türlü yalan ve iftirayı bekleyebilirsiniz. Bunlar küfür ehline yahudi ve hırıstiyana dost, Müslüman'a düşmandır. Asıl münafıklar bunlardır.

Bunlar hırıstiyan uşağı İmanları içlerinden boşalmış Müslüman'ız diyen siyornist ve misyonerler. Her türlü yalan ve iftirayı bekleyebilirsiniz. Bunlar küfür ehline yahudi ve hırıstiyana dost, Müslüman'a düşmandır. Asıl münafıklar bunlardır.

ALLAH şerlerinden korusun bu köpeklerin hocam

Üst Alt