Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Yeni Yüzyıl Meslekleri 2- Cin Yakıcılığı

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Buda günümüz yüzyılında çıkan bir meslek türü cin yakıcılığı

Adamlar yada medyumlar ne hikmetse kendilerine gelen kişilerdeki cinleri yakmaya pekte hevesli olmuşlar

Tahmin odurki ortaboy ve orta kiloda bir cini yakmak 100 ile 3000 ytl arasında değişiyor

Toplu yakımlarda yüzde 10 indirim tabiki mevcuttur

Eğer yakılacak cininiz tek ise ve birazda kiloluysa kilosuna göre bu fiyat artabiliyor

Aslında bencede cini yakmadan önce tartıp kilosuna göre fiyat almalılar :)

Mesele kilo başına 10 tl desek fazla pahalı olur, 5 tl yeterlidir :)

Şimdi bir arkadaşın 22000 cini olsa bunun toplu yakım ücretinde pazarlık payınız çok olurr mesela yüzde 10 değilde yüzde 20 tenzilat istersiniz

Topalıydı aksağıydı estek köstek bu indirim yüzde 30 a düşebilir :)

Ama mümkün mertebe cinleri evinizde yaktırınki özellikle sobada bu kış aylarında odun ve kömüre para ödemeyesiniz :)

Zaten ben tahmin ediyorum bu medyumlar kesinlikle odun ve kömüre para ödemiyorlardır, yakacakları cinleri evlerine götürüp odun yerine yakıyorlardır,

Hem mesleklerini icra etmiş oluyorlar hemde ısınıyorlardır :)

K

katip

Guest
Bir paylaşım sitesinde videoda izlemiştim.
Adam piknik tüpün üstüne tütsüler koyuyor kadını ensesinden tutmuş tüpün üstüne yatırır gibi duman çektiriyor ve soruyor kızım kaç tane yandı garibim adam beni bir an evvel bıraksın diye sanki otomatiğe bağlamış adam kadının kafasını her eğdiğinde bağırıyor hocam 5 ,hocam 6 .....En sonundada tütsüden nefes alamayacak hale geliyor ve yarı baygın bir halde alıyorlar kadını. Yanındakiler feryatlar içinde kadın gidiyor diye ...
Adam zafer kazanmış kumandan edasıyla öğüt veriyor .Bak temizledim işte...

Aklımca çaresizlik, demiştim önce kadının haline, ama El insaf yahu Marul bile alırken yapraklarının tazeliğine bakan insanımız sıkıntısının izalesi için kime gittiğine neden dikkat etmez ki..?

Üst Alt