Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Zinn. Ali meselesi ve Atatürk düşmanlığı (Ulvi Hocadan Alıntı)

Bakın bu şahsı maluma kimse kanmasın, kendisi almanyada oturur, almanlara vergi öder ve alman kanunlarına göre yaşar

Çocukları okullarda alman kanunlarına göre okur

BU şeriatı istiyorum diyen malum şahıs sadece Atatürk düşmanlığını ve Türkiye Yönetiminin şeriata uygun olmadığı için yıkılması gerekliymiş gibi konuşmalara gider

Ama şeriata tabi olmak için arabistana gidip yaşamaz çocuklarınıda götürmez, alman kanunları şeriattan daha üstündür ona

Ama daha öncede şeriatla yönetilen ırakta hazır fırsat var, amerikalının istediği yönetimi kurdutturmayalım demez amerikalıyla cihada gitmez

Ama afganistana gitmez

Ama pakistana gitmez

Ama Arabistana gidip vehhabilere karşı çıkmaz

İşi gücü Türk İnsanını Atasına kaşı kıışkırtıp mehmetçiğe kurşun sıktıracak salak aramaktır, bunu yaparkende Müslümanın yumuşak karnı şeriat lafını kullanır

Ha ben ona öyle bir nizam gönderdimki bundan sonra görecek bazı şeyleri tabi bu ayrı ve özel mesele

Ona göre Atatürkü seven kafirdir Kelimei şehadet getirmiş önemi yok

Bakın bu şahsı malumun gerçek yüzünü ben anlatayım sizde öğrenin , kardeşim diyenlerde utansın

Bu insan bu forumda diye Atatürk Konularına biz hiçbir zaman sahip çıkmadık yeterki fitne çıkmasın diye

Benden önce mod olabilir hatırlamıyorum, ama moderetör diye tüm forma adını ben yazdırdım

Bizde moderatörken giti malum siteye birden fazla niklerle küfürler etti, millet gelip ona saldırınca ben talebeleri sürdüm öne savunun rezil ettirmeyin diye

Müslümanım diyor, Müslümanım diyeni ezdirmek bize yakışmaz diye

Benim talebeler girdi kavgaya , küfürler yediler, küfürler ettiler ama zinnurreyn Ali piyasada yok , fitneyi çıkarıp ortadan kayboldu

Zaten bu karakterini gösterdi

Neyse gel zaman git zaman olaylar bitti dediki ben gidicem forumdan gidişteki uyarı yazısını bahane etti

Sonra dediki istişare ediyoz ona göre gidip kalıcam ve kaldı benle olay çıkardı ve aklı sıra beni lekelemeye ve formu baltalamaya çalıştı

Buda dışarıdan emir alarak iş yaptığının göstergesidir

Ben ülkü ocaklarından yetişmeyim, bu forma bir kere bile siyaset sokmadım formu akpartinin bayraktarı yaptılar ses çıkarmadık ve mhp hakkında tek yazı yazmadıkki fitne çıkarmasınlar

En son tartışmada dedimki Allah 'a Sor, İstihare yap, dediki Allah 'a sormayı bilmiyom, yalan ve yanlıştı bu cevabı istihare yapmayı biliyordu

Ama Rab 'binden Alacağı cevap işine gelmedi, Allah 'ın Hükmüyle Hükmetmeyenler kafir diyordu ya , kendininde kafir olduğunu gösterdi ve ispat etti

Atatürkü şeriatı getirmediği ve Allah 'ın Kanunlarına uymadığı için kafirlikle suçluyordu ya kendisininde işine gelmeyince nasılda Allah 'ı hiçe saydığını ve iyi bir kafir olduğunu gösterdi

Ama ilginç olan şudurki, biz onu doremi ve arkadaşlarına karşı savunurken kendi yoktu piyasada, sorduk ona nerdeydin diye, cevap vermek istemedim dedi, ama bize cevap vermeye dili yetti

Allah Atatürkçülere küfür ederken onlar saldırınca sessiz kalıp Müslümana dilli olan köpek yapılı şerefsizlerin şerrinden emin eylesin

Sonrada doreminin benim talebeleri ve beni suçladığı şeylerle bizi suçlamaya kalktı, yok zalim, sezgin ben aynıymışız felan, bunu bize ilk doremi demişti

Peki zinnurreyn senin için girilen kavgada senin yüzünden bana söylenen lafları sen bana niye söylersin demekki sen do re mi yle birsin

Danışıklı dövüş yapıyorsun formu karıştırmak için

Peki zinnurreyn seni savunan insanlara niye kalleşllik yapar sırtından vurmaya kalkarsın çünkü kalleş ve gancıksın

Hani bana diyordun ya cahil ve gancık diye vede sahtekar diye

Ala sana senin sahtekarlığının, kalleşliğinin ve gancıklığının ispatı

Ben sana dedim MÜmin aynadır bakan kendini görür diye senin ayna olduğuna inanmıyorum dedin

( Bana formu konuları kilitliyor diye iftira attın halbuki senin o kadar yazmana izin vermiş ben, ve senin modetör olduğunu ve kilitli konuyada cevap yazabileceğini bilen ben, benim talebelerim kavgaya girmesin diye kilitleyen ve senle başbaşa yazışan ben

Yalan ve iftira atan zinnurreyn Ali, en sonunda en başta yapmam gerekipte yapmadığım şeyi yaptım bu başlığı üzerine onu sildim , sustu kaldı ve yalancışığı ortaya çıktı

Tabi yalan münafıklık alametidir ama onun önemi yok ona göre

çünkü şriat kendine geçerli değil, kendine hırıstiyan kanunları geçer, şeriat ise Türkiyede kan dökmeye yarar)

İşte ispatı Ayeti Şerife Vardır Yaklaşık Anlamı Odurki

Biz Kur’an’dan, mü’minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur’an, ancak zararını artırır.

Bak biz her sıkıntısı olan insanda sadece Kuran Ayeti Okuruz senin mantığınla gidersek Ayetin MUhatabıyız ve Ayeti Şerife Bizlerin Mümin Olduğunun ispatını yapıyor

Hadisi Şerif Var '' Mümin Aynadır bakan kendini görür '' diye

Demekki sen bizlere bunu derken kendini görmüşsün işte Kurandan ispatı

Mademki Allah 'ın Hükmüyle Hükmetmeyen kafir o zaman senin yalancı, sahtekar, kalleş ve gancık olduğuna inanmayan kafir o zaman

Tabi bu zinnurreyn alinin gri zekalı mantığına göre

Bakın bu arkadaşın bir konusu silinmiş bize ayan oldu ağzından salyası akan dişeri gözüken ve bize bakan siyah bir köpek şeklinde

Anladıkki fitne çıkaracak özellikle açıklama yaptık biz değildik diye

Ama bu şahsı malum kalitesiz yalan ve iftirayla bizler yapmışız gibi dava çıkardı

Bizde yalancının anasını avradını tüm dünya dedik kabulmusun cevap veremedi ama hala sizsiniz dedi

Halbuki do re mi ve arkadaşlarını bu forma saldırttıktan sonra ona zinnurreyn aliyle günümüz din düğmanlığına karşı aabaşlığını ve bölümünü biz açmıştık

Bu arkadaş almanyadaki rahatını bozmadan dışarıdan güvence altında yazarak kendini kahraman ilan ettirmeye çalışan bir insan

Ve Türk İnsanını kendi Devletine karşı provakite etmeye çalışan bir insan

Bir iki tanede yandaşı var kendi gibi zihni ve fikri bozuk

Bu arkadaş aklı sıra dolmuşa binmiş kahraman oluşturmaya çalıştı dedik erkeksen sen git ankaraya karı gibi kıvırdı sağolsun

Hadi dedik ırağa git şeriat devletini kur gık yok

Dedik almanyada kur, hırıstiyan ülkeye şeriat devleti kurulmazmış dedi niye Peygamber Efendimiz Şeriatı müşriklere getirmedimi sende kafirlere getir Peygamber Metodunu Kullan

Ama en önemlisi şuki biz ona dedikki Biz Burda ehli sünneti sevdirmeye çalışıyoruz, Tüm dünya burdan Ehli sünnetin değişik özelliklerini görecekler ve acaba diyecekler

Ehli sünnete sevgi ve saygı beslemeye başlıyacaklar

Bunu duyunca bu mezhebsiz yapılı zinnurreyn Ali tuttu bize saldırdı ve aklı sıra ben ulviyi lekelemeye çalıştı

Aklı sıra Ehli Sünnete oluşacak sevgi ve saygıyı yok etmeye çalıştı

Biz aramız bozukken kendisine saldırıldığında Müslüman gözüküyor, ezilmesi ve rezil olması doğru olmaz aramız bozuk olabilir ama önemli olan biz değiliz Dinimiz derken, bu şahsı malum zinnurreyn ali Ehli Sünnet sitesinde fitne çıkartmaya ve Ehli Sünneti yok etmeye çalıştı

Ona Hadisi Şerifle Cevap Veriyoruz '' Fitne uykudadır uyandırana lanet olsun ''

Ama benim için önemli olan şudur bu zinnurreyn Alinin bu kadar densizliğine ve edepsizliğine karşın sırf Şeriatı bahane ediyor diye Müslümanım diyen insanların salak ve mal olması

Ağzılal gözü şaş olması

Demekki hala lavrencelerin elinde oyuncak olacak kadar aptal bir Müslüman Topluluğu var dünyada

Demekki lavrenceler şeriat diye gelir birbirinize sizi katlettirir, sonrada karı ve kızınıza işkence eder

Hala yahudi ve hırıstiyanların bir taraflarıyla gülebileceği kadar salak ve akılsız bir toplulukmuşuz

Şİmdi soruyorum ben buraya insanları niye topluyayım , hırıstiyan uşağı kalkancılar Türkiyeyi kana boğsun kardeşi kardeşe kırdırsın diyemi

Yoksa bir devlet ajanı gelip insanları istediği gibi provakite etsin diyemi

Yada bir yahudi casusu Şeriat isteriz diye herkesi terörist etsin diyemi

Ayeti Şerifede Emrederki '' Sizi layık olduğunuz şekilde yönetiriz ''

Kimse kusura bakmasın şeriat getirilmez layık olunur, önce şeriata layık insanlar olun, şeriatı sonra kendiliğinden gelir

Dahayazılacak çok var bu kadar yeter Arif olana

Bu arada bizi kafir yapmaya çalışanlara duyurulur bu formun her bölümü ve başlığı bana aittir

Ulvi Hoca / 2010

güncel

Üst Alt